Blachodachówki – blachodachówka spektrum i Bona

Dla osób, które nie mogą się zdecydować w wyborze pomiędzy blachą a dachówką powstało rozwiązanie w postaci takiej jak blachodachówka bona. Jest to coś pomiędzy blachą a dachówką. Dobre połączenie obu tych rodzajów pokryć dachowych, dla osób które potrzebowały właśnie czegoś pośrodku.

Blachodachówka bona

Blachodachówka bona to rodzaj pokrycia dachowego, który cieszy się dużym powodzeniem. Dlaczego? Pewnie dlatego, że ten rodzaj pokrycia dachowego jest eleganckie i trwałe. Dodatkowo łączy w sobie tradycje z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi związanymi z pokryciem dachów. Została ona wyprofilowana z blachy stalowej dwustronnie ocynkowanej, powlekanej kilkoma warstwami lakieru.

Blachodachówka spektrum

Blachodachówka spektrum to inny rodzaj pokrycia dachowego, jednak równie profesjonalnego. Ten rodzaj blachodachówki posiada klasyczny kształt dachówki, który będzie można podziwiać na milionach metrów kwadratowych dachów w Polsce. A wszystko dlatego, że charakteryzuje się on wysoką jakością wykonania, dlatego z jej użytkowania cieszy się wielka ilość osób. Zatem blachodachówka spektrum jest rodzajem pokrycia dachowego godnego polecenia.