LPG z głową

Instalacja LPG spędza sen z powiek wielu użytkownikom, Zastanawiają się czy instalować czy nie. Oglądają poradniki, siedzą na forach, blogach i stronkach nieoświeconych temu tematowi. Ale po co ?

3 Ważne pytania

Wystarczyło by zadać sobie kilka pytań i mieć jasną odpowiedź. Po pierwsze : Ile korzystam z auta ? Zakup instalacji to nie taki mały wydatek i żeby to się opłacało musimy używać samochodu dość często i dużo nim podróżować. Po drugie: Jaki silnik ma mój samochód ? Otóż nie każdy silnik dobrze znosi instalacje LPG i trzeba uważać aby nie wykonać sobie strzału w nogę, ponieważ montaż LPG w złym silniku może wiązać się z kosztownymi naprawami i stratami gotówki a tego przecież nie chcemy. Po trzecie: Ile gotówki na to chcemy przeznaczyć ? Istnieje kilka generacji instalacji LPG, różnią się one kosztami montażu, kosztami eksploatacji oraz precyzyjnością działania a co za tym idzie późniejszymi zyskami z użytkowania.

Rada

Na sam koniec pragnę powiedzieć i jednocześnie przestrzec przed tym aby nie korzystać z usług nieprofesjonalnych warsztatów, lepiej dopłacić trochę więcej i skorzystać z usług choćby z instalacja LPG Katowice ale być pewnym jakości wykonania niż zastanawiać się czy instalacja nie wybuchnie.