Płyty kartonowo-gipsowe

Zmiana układu pomieszczeń nie musi wymagać wielkiego remontu całego budynku. Wystarczy postawić ścianę działową z płyt kartonowo-gipsowych. To tanie, szybkie i proste rozwiązanie, dzięki któremu utworzysz nowe pomieszczenie, które mógł będziesz przeznaczyć na pokój dla dziecka, garderobę, graciarnię czy prywatny, domowy gabinet.

 

Mimo wielu zalet ścian postanowionych z płyt kartonowo-gipsowych, zwanych potocznie regipsami, jak choćby prostota montażu, estetyka, mała waga i stabilność, istnieje jedna znacząca wada – ograniczona wytrzymałość ze względu na zastosowany kruchy materiał. Rodzaje regipsów, które spotkasz w sklepach, różnią się specyfikacją oraz przeznaczeniem, wszystkie jednak spełniają podstawowe kryterium – są niezwykle funkcjonalne.

Najbardziej modne i nowoczesne sposoby aranżacji wnętrz opierają się na pełnej personalizacji przestrzeni, więc to Ty możesz osobiście zdecydować o finalnym wyglądzie pomieszczeń. Rynek jest pełen multum możliwości, przy pomocy których dowolnie można wpłynąć na wygląd wnętrz, od farb, mebli, akcesoriów na wyszukanych konstrukcjach z płyt kartonowo-gipsowych. Rusz głową i zaprojektuj coś, co będzie idealnie dostosowane do Twojego gustu, potrzeb i możliwości.